Liceul de Arte Margareta Sterian din Buzau

Planul de dezvoltare instituțională. Inspectoratul Şcolar Judeţean Buzău. Legislație - organizare și funcționare. Regulamentul-cadru de organizare şi funcţionare a unităţilor de învăţământ preuniversitar. OMEN 3.0272018 modificare si completare anexa Regulament-cadru ROFUIP 2016. Regulamentul de organizare şi funcţionare a învăţământului preuniversitar de artă. Regulamentul intern de organizare şi funcţionare a Liceului de Arte Margareta Sterian. Structura anului şcolar 2017-2018.

OVERVIEW

The web site liceuldeartabuzau.ro presently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have parsed twenty pages inside the web page liceuldeartabuzau.ro and found thirty-six websites interfacing with liceuldeartabuzau.ro. We were able to find one mass communication sites enjoyed by this website.

LICEULDEARTABUZAU.RO TRAFFIC

The web site liceuldeartabuzau.ro is seeing fluctuating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for liceuldeartabuzau.ro

Traffic ranking (by month) for liceuldeartabuzau.ro

Traffic ranking by day of the week for liceuldeartabuzau.ro

LINKS TO LICEULDEARTABUZAU.RO

CONCURSUL INTERNAȚIONAL LECȚII CU NICHITA

CONCURSUL INTERNAȚIONAL LECȚII CU NICHITA. Concurs Lectii cu Nichita - Editia a VIII-a - 2018. Calendar olimpiade și concursuri 2017-2018 finale -. 03 B Calendar Concursuri naționale finanțate Anexa B poziția 70. Situatia inscrisilor in acest moment.

FUNDATIA MARGARETA STERIAN

Vineri, 14 aprilie 2017. Colaje textile în opera Margaretei Sterian - 120 de ani de la naşterea artistei. Vernisajul va avea loc miercuri, 19 aprilie 2017, ora 18. 00, în spaţiile medievale, în prezența doamnei Sanda Vișan, a reprezentanților instituțiilor partenere, și a altor invitați. Prin expoziția aniversară, curatorul. Luni, 20 martie 2017.

Blogul profesorilor de educaţie fizică şi sport din judeţul Buzău

Blogul profesorilor de educaţie fizică şi sport din judeţul Buzău. Bine aţi venit pe blogul profesorilor de educaţie fizică şi sport din judeţul Buzău! Inspector de specialitate, prof. Autoritatea Nationala pentru Sport şi Tineret. Comitetul Olimpic şi Sportiv Român.

WHAT DOES LICEULDEARTABUZAU.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceuldeartabuzau.ro Mobile Screenshot of liceuldeartabuzau.ro Tablet Screenshot of liceuldeartabuzau.ro

LICEULDEARTABUZAU.RO SERVER

Our crawlers found that a lone root page on liceuldeartabuzau.ro took seven hundred and fifty milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider liceuldeartabuzau.ro not secure.
89.42.216.165

We revealed that liceuldeartabuzau.ro is operating the LiteSpeed os.

Liceul de Arte Margareta Sterian din Buzau

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site had the following in the web site, "Legislație - organizare și funcționare." I noticed that the web site stated " Regulamentul-cadru de organizare şi funcţionare a unităţilor de învăţământ preuniversitar." They also said "0272018 modificare si completare anexa Regulament-cadru ROFUIP 2016. Regulamentul de organizare şi funcţionare a învăţământului preuniversitar de artă. Regulamentul intern de organizare şi funcţionare a Liceului de Arte Margareta Sterian." The meta header had liceu as the first optimized keyword. This keyword is followed by elev, arta, and Buzau which isn't as important as liceu. The other words liceuldeartabuzau.ro uses is muzica. arhitectura is included and will not be understood by search crawlers.

SEE SIMILAR WEB PAGES

Liceul de Artă Bălaşa Doamna

BINE AŢI VENIT ÎN SPAŢIUL NOSTRU VIRTUAL! Liceul de Arte Bălașa Doamna. SCOALA EUROPEANĂ 2007 ŞI 2010. Ca recunoaştere a realizărilor sale, liceul este numit de către M. T, în iunie 2007 şi ulterior în 2010 Şcoală Europeană. Teorie, Solfegiu, Dicteu. Teorie, Solfegiu, Dicteu. Friday, 12 IUNIE 2015. Tuesday, 05 MAI 2015. Tuesday, 21 APRILIE 2015.

Liceul de Arte Corneliu Baba Bistriţa

Liceul de Arte Corneliu Baba Bistriţa. ANUNT CONCURS PENTRU POST TEMPORAR VACANT. Bistrița-Năsăud organizează concurs pentru ocuparea următorului post contractual aprobat prin H. Denumirea postului- SECRETAR - post contractual vacant temporar.

Liceul Decebal Constanţa

Sâmbătă, 23 mai 2009.

Liceul Domnesti -

Serbare dedicată aniversării zilei de 1 Decembrie. Oferta educationala pentru anul scolar 2017-2018. Planul de Actiune al Scolii.

Liceul Dragalina -

Cine a fost Generalul Dragalina? Liderii elevilor pe clase. Rezultate olimpiade si concursuri scolare. Profesori pentru invatamantul primar si prescolar. Comitetele de părinți pe clase. Asociația de părinți a LTGD. Club de lectură în Limba engleză.